Hakkımızda

2019 yılında İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla İstanbul da kurulmuş olan VMA YAPI, yeni kurulmuş olmasına rağmen uzun yıllar sektör tecrübesine sahip olup süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstermektedir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü ve uzman kadrosuyla sektöründe öncü firmalardan biri olmayı hedeflemektedir. Firmamız kurulduğundan itibaren kısa bir süre içerisinde Türkiye de yapılan büyük projelerde ürün tedariği sağlarken yaptığı ihracatların yanı sıra yurt dışında yenilikçi birçok projeye de imzasını atmaktadır.

Vma ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Saygılarımızla…